BACtrack Element

Profesionální dechový analyzátor BACtrack Element je vybaven policejní technologií snímače Xtend® Fuel Cell se zvýšenou lineární přesností a pohodlným ovládáním jedním tlačítkem pro rychlé a přesné výsledky. Stačí stisknout tlačítko napájení a během několika sekund můžete začít testovat. Díky malým rozměrům a cenové dostupnosti je přístroj Element ideální pro každého – od jednotlivců a firem až po profesionální skupiny a léčebná centra.

Vlastní technologie senzorů.
Bezkonkurenční přesnost.

Každý dechový analyzátor BACtrack je navržen s ohledem na dva faktory, které nejvíce ovlivňují přesnost: typ senzoru a optimální zachycení dechu.

Technologie Xtend® Fuel Cell Sensor

Naše patentované senzory Xtend® Fuel Cell Sensors, které společnost BACtrack vyvinula na základě technologie používané při míchání paliva v experimentálních vozidlech, poskytují nejpřesnější a nejkonzistentnější výsledky měření BAC.

Optimální zachycení dechu

Přesnost dechového analyzátoru začíná účinným mechanismem zachycení dechu. Dechové analyzátory BACtrack jsou pečlivě navrženy tak, aby vyloučily okolní vzduch, výpary a další plyny, které by mohly kontaminovat výsledky. Pro zvýšení přesnosti jsou všechny modely BACtrack pro-grade vybaveny miniaturní solenoidovou vzduchovou pumpou, která testuje pouze vzduch z hlubokých plic.

Základní funkce:

  • Technologie snímače Xtend® Fuel Cell – policejní snímač BACtrack je stejná technologie, které důvěřují nemocnice, kliniky a orgány činné v trestním řízení, a nabízí nejvyšší úroveň přesnosti a konzistence.
  • Efektivní zachycení dechu – Mini-solenoidní interní dechová pumpa zajišťuje nejpřesnější a nejúčinnější zachycení dechu pro testování.
  • Ovládání jedním dotykem – Stačí zapnout přístroj BACtrack Scout a během několika sekund můžete zahájit testování.
  • LCD displej – Výsledky měření BAC se zobrazují na jasném, snadno čitelném LCD displeji.
  • Testováno a vyhovuje požadavkům DOT/NHTSA – splňuje všechny federální požadavky na zařízení pro kontrolu alkoholu v dechu.
  • Náhradní náustky – Součástí balení je šest dalších náustků, díky kterým můžete snadno a hygienicky testovat své přátele a rodinu.
  • Záruka – Na všechny dechové alkoholtestery BACtrack se při zakoupení u autorizovaného prodejce vztahuje plná dvouletá záruka.

Inženýrství zaměřené na přesnost

Zaměřujeme se na naši technologii, takže řada BACtrack pro-grade neustále překonává.

Přesné výsledky

Konzistentní výsledky

Přesné i při vyšší intoxikaci

Bez falešně pozitivních měření

Dlouhodobá spolehlivost

Rychlý start

Dlouhá výdrž baterie