BACtrack Mobile Pro

Specifikace:

 • Rozměry: 4,5×7,0×1,6 cm
 • Hmotnost 47 g
 • Náustky: 3 ks (v balení)
 • Baterie: Dobíjecí (pomocí přiloženého kabelu micro USB)
 • Technologie senzoru: Elektrochemický palivový článek Xtend®
 • Zahřívací doba: Přibližně 5–10 sekund
 • Doba foukání: 5 sekund
 • Měřitelný rozsah: 0,00–4,00 ‰
 • Přístroj zobrazuje hodnoty měření v % BAC. Hodnoty v promile jsou desetkrát větší (např. 0,13 % BAC = 1,3 ‰)
 • Kompatibilní s telefony s Bluetooth 4.0 a novějším a se systémem iOS nebo Android 4.3 a novějším

Obsah balení:

 • Alkohol tester BACtrack Mobile Pro
 • Luxusní pouzdro pro uložení alkoholtesteru
 • Tři výměnné náústky
 • Nabíjecí MicroUSB kabel

Alkohol tester je z výroby kalibrován!
Přístroj vydrží bez kalibrace jeden rok, nebo až 500 měření! Poté ho doporučujeme zkalibrovat, aby byly výsledky stále maximálně přesné.
Kalibraci alkohol testeru si můžete objednat zde.
Pokud nebudete kalibraci provádět, alkohol tester bude nadále funkční a bude mít pro běžné použití dostatečnou přesnost srovnatelnou jako ostatní obvyklé opakovaně nekalibrovatelné přístroje prodávané na trhu.

Alkoholtester BACtrack Mobile Pro není stanoveným měřidlem. Naměřené hodnoty slouží pouze pro osobní potřebu a nelze je použít k určení způsobilosti výkonu povolání, např. řízení vozidla, obsluhy stroje apod. Výrobce, distributor ani prodejce nenesou zodpovědnost za jednání a skutky osob, které požily alkohol. Použití alkoholtesteru je nikterak nezbavuje odpovědnosti za dodržování zákonů příslušné země.

Vlastní technologie senzorů.
Bezkonkurenční přesnost.

Každý dechový analyzátor BACtrack je navržen s ohledem na dva faktory, které nejvíce ovlivňují přesnost: typ senzoru a optimální zachycení dechu.

Technologie Xtend® Fuel Cell Sensor

Naše patentované senzory Xtend® Fuel Cell Sensors, které společnost BACtrack vyvinula na základě technologie používané při míchání paliva v experimentálních vozidlech, poskytují nejpřesnější a nejkonzistentnější výsledky měření BAC.

Optimální zachycení dechu

Přesnost dechového analyzátoru začíná účinným mechanismem zachycení dechu. Dechové analyzátory BACtrack jsou pečlivě navrženy tak, aby vyloučily okolní vzduch, výpary a další plyny, které by mohly kontaminovat výsledky. Pro zvýšení přesnosti jsou všechny modely BACtrack pro-grade vybaveny miniaturní solenoidovou vzduchovou pumpou, která testuje pouze vzduch z hlubokých plic.

Základní funkce:

 • Senzor Xtend® Fuel Cell – stejná technologie profesionální úrovně, které důvěřují nemocnice, kliniky a orgány činné v trestním řízení, a která nabízí nejvyšší úroveň přesnosti a konzistence.
 • Interní dechová pumpa – Miniaturní solenoidová dechová pumpa zajišťuje nejpřesnější a nejúčinnější zachycení dechu pro testování.
 • Připojení Bluetooth – Bezdrátové připojení k chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth. Kompatibilní s většinou zařízení Apple, Samsung a Google. Úplný seznam naleznete zde.
 • Technologie ZeroLine® – Odhaduje, kdy se hladina alkoholu v krvi vrátí na 0,00 %, což vám umožňuje činit chytřejší rozhodnutí při pití.
 • Aplikace BACtrack Companion – Bezplatná aplikace BACtrack ukládá a sleduje výsledky BAC v průběhu času a může vám dokonce pomoci zavolat Uber, pokud jste to přehnali s alkoholem.
 • Záruka – Na všechny dechové analyzátory BACtrack se při zakoupení u autorizovaného prodejce vztahuje plná jednoletá záruka. Informace o záruce naleznete zde.

BACtrack Mobile Pro

Jediný dechový analyzátor pro chytré telefony, který využívá profesionální senzory Xtend® Fuel Cell, stejnou pokročilou technologii, které důvěřují nemocnice, podniky, školy a dokonce i orgány činné v trestním řízení. BACtrack Mobile Pro je vybaven miniaturní pumpou pro zachycení dechu, která zajišťuje spolehlivé a konzistentní výsledky. Na konci každého testu můžete skutečně cítit, jak se pumpa aktivuje.

Jak to funguje?

Dýchejte

Nadechněte se do přístroje BACtrack a výsledky se bezdrátově odešlou do vašeho zařízení iOS nebo Android.

Koukejte

Podívejte se na přesné údaje a odhad ZeroLine®, kdy váš BAC dosáhne 0,00 %.

Rozhodněte se

Rozhodněte se, co bude následovat. Uložit si číslo? Vyzkoušet někoho jiného? Přejít na vodu? Předat klíče?

Odhadněte svůj BAC

Před testem máte možnost odhadnout hladinu BAC. Porovnejte svůj dojem se skutečnými čísly a zjistěte, zda se váš odhad časem zlepšuje.

Personalizace

Umožňuje sledovat a připojovat poznámky nebo fotografie k výsledkům. Co jste pili a jedli, s kým jste byli a jak jste se cítili; personalizujte výsledky, aby byly smysluplnější.

Bezdrátové připojení

Bluetooth umožňuje jednoduché spojení mezi aplikací BACtrack a vaším zařízením, takže nemusíte dýchat do telefonu a můžete vidět výzvy aplikace a výsledky, jakmile fouknete.

ZeroLine®

Patentovaná technologie ZeroLine společnosti BACtrack na základě poslední naměřené hodnoty odhaduje dobu, než se váš BAC vrátí na hodnotu 0,000 %, a umožňuje vám tak činit chytřejší rozhodnutí při pití.

Apple Health

Bezproblémově se integruje se službou Apple Health, takže si můžete prohlédnout celkový obraz svého zdraví a posoudit, jak může alkohol ovlivnit faktory, jako je spánek a úroveň aktivity.

Přesný hardware

Promyšlený design, bezkonkurenční přesnost.

Vlastní senzory

Poskytuje nejpřesnější výsledky díky našim senzorům: profesionálnímu palivovému článku Xtend® a spolehlivé technologii senzorů MicroCheck.


Ústní nástavce

Obsahuje omyvatelné náustky na jedno použití, které zvyšují přesnost díky odběru vzorku nejvyšší kvality a umožňují vám bezpečně testovat ostatní.


Ochrana osobních údajů a sdílení

Vyberte si, co se stane s vašimi výsledky. Smazat? Sledovat soukromě? Odesílat jako anonymní, náhodně vybraná data? Sdílet pouze s někým blízkým? Zveřejnit na sociálních sítích? Můžete si vybrat.

Inženýrství zaměřené na přesnost

Zaměřujeme se na naši technologii, takže řada BACtrack pro-grade neustále překonává.

Přesné výsledky

Konzistentní výsledky

Přesné i při vyšší intoxikaci

Bez falešně pozitivních měření

Dlouhodobá spolehlivost

Rychlý start

Dlouhá výdrž baterie