BACtrack C6 Keychain

BACtrack C6 je maličký a přesto velmi přesný a spolehlivý alkoholtester. S funkcí Dual-Mode jej využijete jak samostatně, tak společně s aplikací BACtrack ve vašem chytrém telefonu.

1 990 Kč

1 590 Kč

BACtrack C8

Ultra malý, lehký alkoholtestr s technologií měření v palivovém článku. Velmi rychle vám poskytne přesné hodnoty alkoholu v krvi a v kombinaci s aplikací BACtrack můžete sledovat statistiky a sledovat, za jak dlouho klesne hodnota alkoholu na nulu.

2 390 Kč

1 990 Kč

BACtrack Trace Pro

BACtrack Trace Pro představuje jednoduchý způsob, jak rychle získat přesné údaje o hladině alkoholu v krvi. Je vhodný k častému použití, zaručí spolehlivý výsledek a má dlouhou životnost.

2 090 Kč

1 790 Kč

BACtrack Scout

Profesionální alkoholtester od firmy BACtrack, model Scout. Jeho tenká konstrukce a jednoduché ovládání z něj dělá skvělého pomocníka pro měření hladiny alkoholu, který je neustále po ruce.

2 690 Kč

2 190 Kč

BACtrack S80 Pro

Prvotřídní profesionální alkohol tester BACtrack S80 je ideální pro každého, kdo vyžaduje nejspolehlivější výsledky měření. Jedním stiskem tlačítka získáte velmi rychle přesné výsledky měření.

3 490 Kč

2 990 Kč

BACtrack Keychain

BACtrack Keychain je miniaturní a velmi rychlý alkoholtester s vysouvacím náústkem. Během 5 vteřin dostanete přesné výsledky vašeho testování. 

990  Kč

839 Kč

Alkoholtestery BACtrack koupíte u těhto prodejců: